Головна » Загальна біологія

Палеонтологи встановили, що глобальне потепління позитивно позначається на видовому розмаїтті.

 

 

У рамках дослідження вчені проаналізували дані про різноманітність біосфери за останні 540 мільйонів років.

У результаті їм вдалося встановити, що температурні піки збігаються з ростом біорізноманіття. При цьому дослідники говорять, що застосувати їхні результати до теперішнього часу не можна – справа в тому, що ключовим фактором є швидкість кліматичних змін.

Вважається, що зараз вони відбуваються занадто швидко для того, щоб живі організми могли до них пристосуватися.

Примітно, що нові ... Читати далі »

Категорія: Загальна біологія | Переглядів: 320 | Коментарі (0)

Учені з Нью-Йоркського і Каліфорнійського університетів оголосили, що розробили метод визначення послідовності ДНК, аналізуючи її зображення, отримані атомно-силовим мікроскопом.

 

 

Робота дослідників повинна бути опублікована в журналі Journal of the Royal Society Interface, на момент написання замітки прес реліз, наданий Нью Йоркським університетом публікує сайт PhysOrg.com.
Для визначення послідовності до молекул ДНК приєднуються наночастинки, потім молекулу наносять на підкладку і сканують швидкісним атомно-силовим мікроскопом.

Подробиці обробки ДНК і характер специфічного приєднання наночасток у залежності від послідовності ДНК в прес-релізі не наводяться.

Отрим ... Читати далі »

Категорія: Загальна біологія | Переглядів: 329 | Коментарі (0)

Ученые из Университета Индианы, Стэндфордского университета и Университета Техаса под руководством Даниэля Фэнслоу разработали технологию, которая позволяет редактировать геном, не вмешиваясь в эмбрион. Изменения вносятся в геном потомства еще на уровне сперматозоидов отца. Исследование проведено пока только на мышах, его результаты опубликованы в журнале PLoS ONE.

Ученые научились изменять геном без вмешательства в эмбрион
Ученые научились изменять геном без вмешательства в эмбрион
 

... Читати далі »

Категорія: Загальна біологія | Переглядів: 417 | Коментарі (0)